ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Deklaracja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgł‚oszeniowym dla potrzeb niezbę™dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą… z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133,poz.883).WESOŁYCH ŚWIĄT

Drodzy Rodzice,

w imieniu całego zespołu Krainy  Marzeń życzymy  Wam samych radości i obfitości przy rodzinnym stole, wiele uśmiechu i trochę zadumy, słońca i wiosny w sercu i mam nadzieję, że również na dworze

Cieszymy się, że możemy dzielić się za Wami radością tych Świąt,

pozdrawiamy gorąco

Wszystkie Ciocie i  Panie,    Małgorzata Sobantka  i Grzegorz Tarka z Waszej Krainy Marzeń

GIEŁDA CIUSZKÓW NASZYCH MALUSZKÓW

Drodzy Rodzice,

Ponieważ Wasze Maluchy wyrastają z ubranek szybciej niż je zdążycie  donieść ze sklepu do domu, a kupują   ubranka  Rodzice, kupują Babcie, kupują Ciocie, bo przecież jak nie kupić czegoś ślicznego i czegoś nowego dla swojego dziecka, mamy dla Was propozycję,  co zrobić z tym nadmiarem 🙂

W czwartek 24 listopada, po godz. 17,  proponujemy zorganizowanie wielkiej GIEŁDY CIUSZKÓW NASZYCH MALUSZKÓW, w Krainie Marzeń na ul Rodziewiczówny 13A, gdzie będziecie mogli sprzedać to co za małe i kupić od innych Rodziców to co potrzebne po starszych dzieciach,  za niewielkie pieniądze.

Giełdę zorganizujemy jeżeli będzie wystarczająco duże  zainteresowanie z Państwa strony, w związku z tym bardzo prosimy o zgłoszenie się na listy, które będą u opiekunek prowadzących grupy.

Jeżeli będziecie chcieli zrobić swoje małe „stoisko”, wpiszecie się na „TAK” w rubryce „SPRZEDAM”, jeżeli chcecie coś tylko kupić, to wpiszecie się w rubrykę ” KUPIĘ”  Jeżeli jedno i drugie, to zaznaczycie „TAK” w dwóch rubrykach. 

Pozostałe po giełdzie ciuszki możecie zabrać do domu, lub wrzucić je do tuby, która będzie stała u nas do mies. czerwca, gdzie będziemy zbierać ubrania w ramach pomocy dla Domowego Hospicjum Dla Dzieci w Opolu.

NASZE AKTUALNOŚCI MIAŁY OPÓŹNIENIE Kraina Marzeń na Rodziewiczówny już działa od 01.09

Przepraszamy na początek za opóźnienia w aktualnościach spowodowane budową nowej strony internetowej. Postaramy się docierać do Państwa z bieżącymi informacjami już od przyszłego tygodnia, natomiast ciekawostki z życia naszej placówki zawsze można znaleźć na naszym FB.

Kraina Marzeń na ul. Rodziewiczówny już działa udało nam się zaadaptować do niej 30 nowych żuczków, w dwóch grupach wiekowych. Kolejne 30 miejsc będzie uruchamianych od stycznia 2017. W zakładce „Placówka na Rodziewiczówny” możecie Państwo zobaczyć jak piękne powstały wnętrza zaprojektowane przez samą Claire Selby.

Bieżący tydzień to tydzień spotkań z naszymi Rodzicami. Bardzo nam miło, że możemy  przedstawić Państwu nasze propozycje programowe związane z edukacją i wychowaniem dzieci. Czujemy Wasze wsparcie i gotowość do współpracy, i to dodaje nam energii. W jakim kierunku idziemy, co będziemy kontynuować, a co zmieniać w znajdziecie Państwo w „Aktualnościach”  przyszłego  tygodnia, jako podsumowanie naszych spotkań.