ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Deklaracja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgł‚oszeniowym dla potrzeb niezbę™dnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą… z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133,poz.883).Wizyta gości z Kanady

W maju placówkę odwiedzili studenci z Kanady, przebywający w Polsce na wizycie misyjnej, podczas której prowadzili zajęcia m.in. w szkołach podstawowych i angażowali się w prace społeczne. Do Krainy zawitali na kilka godzin, by pobawić się z dziećmi w każdej grupie wiekowej. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej wizyty.

Wizyta native speakres z Kanady ! Już jutro w Krainie Marzeń

Już jutro odwiedzą nas Ariana, Zeke i Josiah, native speakers z Kanady. Nasi goście przyjechali do Polski w ramach działań misji Omega Global. W województwie opolskim cała grupa, czyli kilkanaście osób, odwiedzą m.in. szkoły podstawowe, pomogą  w pracach społecznych, a nam udało się zaprosić troje z nich do odwiedzenia naszej   Krainy Marzeń. Goście z Kanady przeprowadzą zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, a dla najstarszych przygotowali specjalną  atrakcję:  nauka zumby! Będzie się działo, a my już się cieszymy 🙂

Dodatkowo załączamy filmik z zajęć j. ang. w Tick Tockach

http://kraina-marzen.pl/?page_id=1248


				
					

Jak pracują dzieci w grupie Tick Tock

Jak bawią się moje dzieci na zajęciach? – to niewypowiedziane pytanie większości rodziców, dlatego dziś chcemy wyjść mu naprzeciw.

Zajrzyjmy wspólnie przez dziurkę od klucza do grupy Tick Tock, gdzie Ania wprowadza dzieci w świat angielskiego. Jak wygląda jej praca, jak bawią się dzieci i co z tego wynika? Zapraszamy:

DZIEŃ RODZINY – WIELKIE ŚWIĘTO W KRAINIE MARZEŃ 02 I 09 CZERWCA :)

Dzień Rodziny w Krainie Marzeń

Mam wielką przyjemność ogłosić, że 02. I 09 czerwca w MDK przy Alei Przyjaźni będziemy świętować wielki Dzień Rodziny w Krainie Marzeń !!!!!!!!!

Placówka na Rodziewiczówny( 09. CZERWCA)  będzie ten dzień świętować tydzień po Placówce z Solskiego ( 02. CZERWCA), a nie mogliśmy zespolić tego święta w jednym dniu, ze względu na zbyt dużą liczbę uczestników.

Plan imprezy jest w trakcie przygotowań i będziecie Państwo o nim poinformowani niebawem:)

CAKE LISTA

W związku z organizacją Dnia Rodziny  otwieramy  CAKE LISTY, czyli zapraszamy Naszych Rodziców, aby tradycyjnie wsparli ten wielki dzień wyrobami swojej ZDROWEJ kuchni:))

Oczywiście CAKE LISTA nie oznacza, że mają to być tylko ciastka i ciasteczka 🙂 Mile widziane będą też sałatki, kanapki, przekąski, koreczki i inne zdrowe cudeńka, które zasilą nasz familijny bufet i będą przyswajalne zarówno dla dzieci jak i dorosłych 🙂

Listy do wpisywania Waszej oferty będą wisiały na tablicach informacyjnych już od poniedziałku i z  góry oświadczam, że wszystkie zgłoszone oferty zostaną przyjęte.

ZAPRASZAMY 🙂