ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Deklaracja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133,poz.883).Przepraszamy na początek za opóźnienia w aktualnościach spowodowane budową nowej strony internetowej. Postaramy się docierać do Państwa z bieżącymi informacjami już od przyszłego tygodnia, natomiast ciekawostki z życia naszej placówki zawsze można znaleźć na naszym FB.

Kraina Marzeń na ul. Rodziewiczówny już działa udało nam się zaadaptować do niej 30 nowych żuczków, w dwóch grupach wiekowych. Kolejne 30 miejsc będzie uruchamianych od stycznia 2017. W zakładce „Placówka na Rodziewiczówny” możecie Państwo zobaczyć jak piękne powstały wnętrza zaprojektowane przez samą Claire Selby.

Bieżący tydzień to tydzień spotkań z naszymi Rodzicami. Bardzo nam miło, że możemy  przedstawić Państwu nasze propozycje programowe związane z edukacją i wychowaniem dzieci. Czujemy Wasze wsparcie i gotowość do współpracy, i to dodaje nam energii. W jakim kierunku idziemy, co będziemy kontynuować, a co zmieniać w znajdziecie Państwo w “Aktualnościach”  przyszłego  tygodnia, jako podsumowanie naszych spotkań.