ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Deklaracja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133,poz.883).Dzień Rodziny w Krainie Marzeń

Mam wielką przyjemność ogłosić, że 02. I 09 czerwca w MDK przy Alei Przyjaźni będziemy świętować wielki Dzień Rodziny w Krainie Marzeń !!!!!!!!!

Placówka na Rodziewiczówny( 09. CZERWCA)  będzie ten dzień świętować tydzień po Placówce z Solskiego ( 02. CZERWCA), a nie mogliśmy zespolić tego święta w jednym dniu, ze względu na zbyt dużą liczbę uczestników.

Plan imprezy jest w trakcie przygotowań i będziecie Państwo o nim poinformowani niebawem:)

CAKE LISTA

W związku z organizacją Dnia Rodziny  otwieramy  CAKE LISTY, czyli zapraszamy Naszych Rodziców, aby tradycyjnie wsparli ten wielki dzień wyrobami swojej ZDROWEJ kuchni:))

Oczywiście CAKE LISTA nie oznacza, że mają to być tylko ciastka i ciasteczka 🙂 Mile widziane będą też sałatki, kanapki, przekąski, koreczki i inne zdrowe cudeńka, które zasilą nasz familijny bufet i będą przyswajalne zarówno dla dzieci jak i dorosłych 🙂

Listy do wpisywania Waszej oferty będą wisiały na tablicach informacyjnych już od poniedziałku i z  góry oświadczam, że wszystkie zgłoszone oferty zostaną przyjęte.

ZAPRASZAMY 🙂