ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Deklaracja: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133,poz.883).Z wielką radością informujemy, że spośród tysięcy zgłoszeń Pani Sandra z naszego oddziału przedszkolnego przy ul. Solskiego 29 weszła do ścisłego grona 50 nauczycieli języka angielskiego na świecie, odznaczonych mianem “Dedicated Teacher” (co można przetłumaczyć jako ‘Nauczyciel z Powołania’ lub ‘całkowicie poświęcony swojej pracy nauczycielskiej’). Tytuł został przyznany przez Cambridge University Press, wiodącego wydawnictwa na świecie, działającego przy University of Cambridge. Gratulujemy i cieszymy się, że możemy wspólnie tworzyć Krainę Marzeń!

Z kolejnych dobrych wieści: zabieramy się mocno za dużą działalność związaną m.in. z dwujęzycznością – Pani Ula z tego samego oddziału wdraża się w eTwinning, ale o tym, co to jest, jak działa i jakie nowe perspektywy otwiera to przed nami i dziećmi…opowiemy niebawem 😉

Zapraszamy do wszystkich naszych trzech placówek, w których zanurzamy dzieci w świat języka angielskiego na różne sposoby!