ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych,w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.


Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: karaina.marzen24@gmail.com

O NAS

Dwujęzyczna Kraina Marzeń spełnia marzenia dzieci

Dzieci do 5 roku życia są małymi geniuszami, mają szczególną wrażliwość językową, chłoną świat, a my jesteśmy ich przewodnikami w tym wielkim przedsięwzięciu.
Radosny, twórczy potencjał Maluchów z Krainy Marzeń jest inspiracją do naszej pracy. Chcemy, żeby dzieci czuły się u nas tak jak w domu, ciepło, radośnie i bezpiecznie.
Chcemy, żeby żyły zdrowo, a język angielski żeby był dla nich drugim językiem, a nie językiem obcym. Mały Człowiek z Krainy Marzeń to wielki potencjał, to wielka osobowość.
Kreowanie jego rozwoju to przywilej, radość i wielka odpowiedzialność.

Dwujęzyczne dzieci

Dwujęzyczny, eksprecki żłobek i przedszkole, partner projektu “Dwujęzyczne dzieci” Claire Selby, prowadzi  na Opolszczyźnie pod patronatem samej Autorki, expercki program opieki w języku angielskim.

 

Ekozakręceni

Prowadzimy  program ” Chcemy żyć zdrowo”- więc zdrowo jemy, rozwijamy  eko-edukację, lubimy ruch i świeże powietrze

Profesjonalizm

Opiekę nad Maluchami prowadzą doświadczone i wysoko wykwalifikowane nauczycielki i opiekunki, u których priorytetem jest bezpieczeństwo i edukacja poprzez zabawę.

Odpowiednie miejsce

Mamy zielone sąsiedztwo ogródków działkowych, a jeden z nich stał się naszym wspaniałym letnim placem zabaw. Przestronne, wysokie i doświetlone pomieszczenia, w odrestaurowanej kamienicy,  nowoczesne wyposażenie są przyjazne dla dzieci i jednocześnie spełniają  surowe normy bezpieczeństwa PPOŻ oraz sanepidu.