ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych,w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.


Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: karaina.marzen24@gmail.com

Placówka przy ul. Solskiego 29

+48 787 883 845 kraina.marzen24@gmail.com

OFERTA

Dwujęzyczna Kraina Marzeń, żłobek oferuje w placówce opiekę w 2 najmłodszych grupach wiekowych począwszy od 8 miesiąca życia. W styczniu 2017 roku Kraina Marzeń otworzy w istniejącej lokalizacji 3 grupę żłobkową.

Splish-Splash

Tick-Tock

Niepubliczne Przedszkole Kraina Marzeń pracuje przez cały rok. Opieka  świadczona jest codziennie od godz. 7:00 do 17:00. Opłata za przedszkole od września 2017 roku wynosić będzie: 490,00 zł dla grupy Splish Splash i 530,00 zł dla grupy Tick Tock. Opłata wpisowa 380 zł. Opłata za wyżywienie, na które składa się 5 posiłków, wynosi 12,00 zł / dzień, płatne tylko za dni kiedy dziecko jest obecne w żłobku.

Wychodząc naprzeciw dziecięcej ciekawości świata i potrzebom rozwojowym dzieci, proponujemy ofertę zajęć dydaktyczno- wychowawczych, opartych na autorskim programie Krainy Marzeń zgodnym z wytycznymi MEN. Oferta edukacyjna rozszerza się wraz z rozwojem dziecka, a wdrażają ją wspaniałe, ciepłe, serdeczne i wysoko wykwalifikowane nauczycielki.

Język angielski – oferta językowa oparta jest na codziennej opiece i zajęciach angielskojęzycznych w ramach zaawansowanego programu opieki i edukacji dwujęzycznej metodą Claire Selby, prowadzonym w każdej grupie wiekowej przez dwujęzycznych nauczycieli i opiekunki z Krainy Marzeń oraz native speakerów. Język angielski nie jest językiem obcym, jest językiem używanym na co dzień, jest drugim językiem naszych dzieci

 

Kaina Marzeń posiada akredytację ekspercką Yellow House English, współpracuje bezpośrednio z autorką programu Claire Selby oraz Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego (szerzej w zakładce: Dwujęzyczność)- Koordynator projektu- Liliana Cieślar

 

 • Język hiszpański- oferta językowa oparta na jednych zajęciach w tygodniu – prowadzący – Liliana Cieśar,
 • Język niemiecki – oferta językowa oparta na jednych zajęciach w tygodniu – prowadzący, Aleksandra Larysz, prywatna autorska szkoła językowa” Niemiecki na wesoło”
 • Zajęcia z programowania z udziałem tablicy interaktywnej, tabletów i robotów – firma „brick 4 kids” – opracowany indywidualny program dla Krainy Marzeń
 • Zajęcia rytmiczne – prowadzący: Studio Rytmiki Barbara Taborska,
 • Zajęcia z plastyki i rzeźby- Maria Sendra,
 • Zajęcia muzyczne- gitara i śpiew – Maria Sendra,
 • Zajęcia logorytmiczne – prowadzący: Agata Olszewska – specjalista logopeda,
 • Zajęcia i badania logopedyczne: Agata Olszewska – specjalista logopeda,
 • Opieka psychologa- Danuta Jordan i Natalia Ogórek,
 • Zajęcia z plastyki i sensoplastyki – Magdalena Waga,
 • Zajęcia taneczne  – Royal Dance Center – Tomek Nawrocki
 • Czytanie globalne Natalia Ogórek i Anna Kleszcz,
 • Przygotowanie do pisania – zespół zajęć rozwijających, Natalia Ogórek i Anna Kleszcz, Blok Małego odkrywcy- zespół zajęć powiązanych z naukami ścisłymi, który będzie się rozwijał wraz z wiekiem dzieci, a w tym elementy nauk przyrodniczych, fizyki, chemii, matematyki, logiki, powiązany również z językiem programowania i sensoplastyką.