ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych,w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.


Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: karaina.marzen24@gmail.com

OFERTA

Prywatny Żłobek Dwujęzyczny Kraina Marzeń w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu.

Oddział Krainy Marzeń przy ulicy Solskiego jest placówką macierzystą, działającą od 2010 roku. Nasze maluszki mają do dyspozycji przestronny plac zabaw na którym swobodna zabawa w okresie wiosenno – letnim  sprawia niesamowicie wiele radości. Dodatkowym atutem są baseny i zraszacze, które pozwalają przyjemnie przetrwać upalne dni. Ponadto placówka jest oddalona od ulicznego zgiełku, co ściśle powiązane jest z bezpieczeństwem podczas codziennych spacerów. Miejsce, które wzbudza pozytywne emocje sprzyja rozwojowi, a na tym nam właśnie zależy.

Chcąc poznać szczegóły oferty żłobka przy ul. Solskiego proszę skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zdrowe jedzenie to w naszym przypadku nie slogan. Od lt kładziemy nacisk na budowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Wiemy, że to co będziemy w stanie zaszczepić w tak młodym wieku, przyniesie korzyści na dalsze lata. Chcemy już teraz aktywnie wspierać małych ludzi w dokonywaniu mądrych wyborów w kwestii tego, co będą kładli na swoim talerzu już w niedalekiej przyszłości. Dbamy nie tylko o jakość i smak dań obiadowych, ale o każdy posiłek w Krainie Marzeń. Dzieci budują zdrowe nawyki poprzez codzienny kontakt z takimi produktami jak roszponka, cebulka dymka, suszone owoce, bakalie, owocowe smoothie czy jaglane podwieczorki. Ciągle szukamy rozwiązań, które będą smakować i prawdziwie odżywiać. Regularnie monitorujemy nasz jadłospis, by stale go udoskonalać. Współpracujemy z dostawcami, którzy odpowiadają naszym standardom, a najczęściej sami szukamy tego, co najlepsze, wspierając lokalny rynek. Dwujęzyczność to u nas styl funkcjonowania na co dzień, dużo więcej niż sama dydaktyka. Od początku naszego istnienia stawiamy na język angielski. Wierzymy, że podejście skupione na immersji językowej dziecka jest skuteczne, a zarazem najbardziej dla niego naturalne. Nasza dwujęzyczność to nie tylko codzienna dydaktyka, to tworzenie dzieciom środowiska zbliżonego do tego, w którym byłoby ono nastawione na całodniową ekspozycję na język angielski. Jedna z nauczycielek w każdej grupie podczas całego dnia komunikuje się z dziećmi w 70-90% w języku angielskim. W tygodniu dzieci mają kontakt z native speakerem z Wielkiej Brytanii, ponadto współpracujemy z twórcami ogólnoświatowej platformy Bilingual Future (Program Powszechnej Dwujęzyczności), regularnie czytamy dzieciom po angielsku w ramach autorskiego projektu Bookfriends.  Wszechstronny rozwój– Wiemy co działa i nadal szukamy dalszych udoskonaleń. Możemy tak stwierdzić dlatego, że wypracowaliśmy sposób na to, by wiele zajęć dodatkowych wpasować w codzienny rozkład dnia. I tak dwa dodatkowe języki (niemiecki i hiszpański), taniec, rytmika, sensoplastyka. Aktywnie dbamy o to, by Państwa dzieci miały u nas okazję szerokiego i angażującego wszystkie zmysły rozwoju, a jednocześnie chcemy umożliwić Państwu spokojny kontakt z dzieckiem po całym dniu spędzonym w żłobku i pracy.  Dostępność specjalistów to udogodnienie, o które strategicznie zabiegamy. Pielęgniarka logopeda i psycholog. Kontakt z nimi jest zapewniony przez cały rok i zachęcamy, by umawiać się na indywidualne spotkania, tak by móc skonsultować nurtujące Państwa kwestie. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów zostały już niejednokrotnie docenione przez rodziców, którzy zdecydowali się z nich skorzystać. Dobieramy kadrę i szkolimy członków naszego zespołu tak, by w jednym miejscu skupić ekspertów, wspierających harmonijny rozwój dziecka.

Moglibyśmy jeszcze opisywać i opisywać ale chcemy pozostawić kilka małych tajemnic, tak by to dzieci mogły Wam o nich opowiadać 🙂 W końcu nasz żłobek to Kraina Marzeń i dajemy sobie przyzwolenie, by część pomysłów pozostała niespodzianką 🙂

 

Niepubliczny Żłobek Dwujęzyczny Kraina Marzeń nieopodal centrum Opola pracuje przez cały rok. 

Opieka  świadczona jest codziennie od godz. 7:00 do 17:00.

Koszty żłobka:

  • czesne wynosi 575,50 zł, kwota ta uwzględnia dotację celową udzielaną przez Miasto Opole w wysokości 650 zł, oraz dotację Programu Maluch Plus w wysokości 100 zł.
  •  wyżywienie, na które składa się 5 posiłków 12,50 zł za dzień (13,50 zł w przypadku specjalnej diety), płatne tylko za dni kiedy dziecko jest obecne w żłobku,
  • wpisowe 200 zł, opłata przeznaczana jest na koszty specjalne, w tym ubezpieczenie dziecka w ramach ubezpieczenia grupowego i koszty wydarzeń okolicznościowych (świąt, urodzin, imprez, itp.).
  • Maluszek + , czyli zniżka 20% na drugie dziecko chodzące w tym samym czasie do naszych placówek, jeżeli posiadają Państwo Opolską Kartę Rodziny i Seniora,
  • dzieciaczki chodzące do naszego językowego żłobka na Solskiego mają pierwszeństwo przy zapisach do naszego Dwujęzycznego Przedszkola Kraina Marzeń znajdującego się w tym samym budynku.