ZGŁOŚ DZIECKO!

Aby zapisać dziecko prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym danych osobowych,w celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji przez placówkę Kraina Marzeń zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. RODO.


Administratorem państwa danych osobowych jest: Kraina Marzeń Grzegorz Tarka. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych polecamy zapoznanie się z naszą klauzulą informacyjną RODO oraz do kontaktu e-mailowego: karaina.marzen24@gmail.com

OFERTA

Prywatne Przedszkole Dwujęzyczne Kraina Marzeń w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu.

Oddział Krainy Marzeń przy ulicy Solskiego jest placówką macierzystą, działającą od 2010 roku. Nasze przedszkolaki mają do dyspozycji przestronny plac zabaw na którym swobodna zabawa w okresie wiosenno – letnim  sprawia niesamowicie wiele radości. Dodatkowym atutem są baseny i zraszacze, które pozwalają przyjemnie przetrwać upalne dni. Ponadto placówka jest oddalona od ulicznego zgiełku, co ściśle powiązane jest z bezpieczeństwem podczas codziennych spacerów. Miejsce, które wzbudza pozytywne emocje sprzyja rozwojowi, a na tym nam właśnie zależy. Poniżej szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę.

1.       Zdrowe jedzenie to w naszym przypadku nie slogan.

OD LAT KŁADZIEMY NACISK NA BUDOWANIE ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH U DZIECI.

Wiemy, że to co będziemy w stanie zaszczepić w tak młodym wieku, przyniesie korzyści na dalsze lata. Chcemy już teraz aktywnie wspierać małych ludzi w dokonywaniu mądrych wyborów w kwestii tego, co będą kładli na swoim talerzu już w niedalekiej przyszłości. Dbamy nie tylko o jakość i smak dań obiadowych, ale o każdy posiłek w Krainie Marzeń. Dzieci budują zdrowe nawyki poprzez codzienny kontakt z takimi produktami jak roszponka, cebulka dymka, suszone owoce, bakalie, owocowe smoothie czy jaglane podwieczorki. Ciągle szukamy rozwiązań, które będą smakować i prawdziwie odżywiać, dzięki temu dzieci uwielbiają np. awokado w domowym kremie czekoladowym. Regularnie monitorujemy nasz jadłospis, by stale go udoskonalać. Współpracujemy z dostawcami, którzy odpowiadają naszym standardom, a najczęściej sami szukamy tego, co najlepsze, wspierając lokalny rynek.

2.       Dwujęzyczność to u nas styl funkcjonowania na co dzień, dużo więcej niż sama dydaktyka.

OD POCZĄTKU NASZEGO ISTNIENIA MOCNO STAWIAMY NA JĘZYK ANGIELSKI.

Wierzymy, że podejście skupione na immersji językowej dziecka jest skuteczne, a zarazem najbardziej dla niego naturalne. Nasza dwujęzyczność to nie tylko codzienna dydaktyka, to tworzenie dzieciom środowiska zbliżonego do tego, w którym byłoby ono nastawione na całodniową ekspozycję na język angielski. Jedna z nauczycielek w każdej grupie podczas całego dnia komunikuje się z dziećmi w 70-90% w języku angielskim. Trzy razy w tygodniu dzieci mają kontakt z native speakerem z Wielkiej Brytanii, ponadto współpracujemy z twórcami ogólnoświatowej platformy Bilingual Future (Program Powszechnej Dwujęzyczności), regularnie czytamy dzieciom po angielsku w ramach autorskiego projektu Bookfriends, a raz w roku organizujemy spotkanie z dyplomatami z Konsulatu Stanów Zjednoczonych. Obecnie jesteśmy w fazie rozwoju w ramach programu dla nauczycieli eTwinning, który otworzy dla nas możliwości kontaktu z podobnymi placówkami w Europie.

 

3.       Wszechstronny rozwój? Wiemy co działa i nadal szukamy dalszych udoskonaleń.

CZAS JEST JEDNĄ Z NAJCENNIEJSZYCH WALUT, A MY JESTEŚMY MIEJSCEM, KTÓRE MĄDRZE GO WYKORZYSTUJE.

Możemy tak stwierdzić dlatego, że wypracowaliśmy sposób na to, by wiele zajęć dodatkowych wpasować w codzienny rozkład dnia. I tak dwa dodatkowe języki (niemiecki i hiszpański), taniec, rytmika, logorytmika i sensoplastyka® zagościły na stałe w naszym grafiku. Ważną funkcję w naszym tygodniowym rozkładzie zajęć zajmują też programowanie, czytanie globalne i zajęcia matematyczno-przyrodnicze. Do dyspozycji mamy trzy place zabaw i chętnie wprowadzamy dzieci w świat przyrody. W sezonie wiosenno-letnim proponujemy zajęcia ogrodnicze, a poza nim organizujemy spotkania z przedstawicielami różnych zawodów czy pokazy motyli i płazów. Aktywnie dbamy o to, by Państwa dzieci miały u nas okazję szerokiego i angażującego wszystkie zmysły rozwoju, a jednocześnie chcemy umożliwić Państwu spokojny kontakt z dzieckiem po całym dniu spędzonym w przedszkolu i pracy.

4.       Dostępność specjalistów to udogodnienie, o które strategicznie zabiegamy.

W NASZYM ZESPOLE PRACUJĄ SPECJALIŚCI, KTÓRZY SĄ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

Logopeda i psycholog, a niebawem również nasza fizjoterapeutka i pielęgniarka, które zwiększą swoją działalność w przedszkolu. Kontakt z nimi jest zapewniony przez cały rok i zachęcamy, by umawiać się na indywidualne spotkania, tak by móc skonsultować nurtujące Państwa kwestie. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów zostały już niejednokrotnie docenione przez rodziców, którzy zdecydowali się z nich skorzystać. Dobieramy kadrę i szkolimy członków naszego zespołu tak, by w jednym miejscu skupić ekspertów, wspierających harmonijny rozwój dziecka.

5.       Nowoczesne technologie – jesteśmy na TAK.

WIEMY, ŻE WŁAŚCIWIE WYKORZYSTANA TECHNOLOGIA UŁATWIA ŻYCIE.

Rok 2019 to czas, w którym Kraina Marzeń stawia na doskonalenie komunikacji poprzez stworzenie dedykowanej platformy cyfrowej. Będzie to możliwość na jeszcze bardziej efektywną współpracę z Państwem, która usprawni przepływ informacji, kluczowy w naszym codziennym funkcjonowaniu.

Moglibyśmy jeszcze opisywać to, że co najmniej sześć razy w roku organizujemy wycieczki, a pięć razy gościmy u siebie spektakle teatralne, dzieci mają okazję spotykać ciekawe osoby, a same ćwiczyć się w sztuce autoprezentacji, ale chcemy pozostawić kilka małych tajemnic, tak by to dzieci mogły Wam o nich opowiadać 🙂 W końcu nasze przedszkole to Kraina Marzeń i dajemy sobie przyzwolenie, by część pomysłów pozostała niespodzianką…

6.       Przedszkole Kraina Marzeń pracuje przez cały rok. 

Opieka  świadczona jest codziennie od godz. 7:00 do 18:00.

Koszty przedszkola:

  • od września 2019 roku czesne wynosić będzie 600,00 zł, kwota ta uwzględnia dotację z budżetu miasta Opole,
  • wyżywienie, na które składa się 5 posiłków 12,50 zł za dzień (13,50 zł w przypadku specjalnej diety), płatne tylko za dni kiedy dziecko jest obecne w przedszkolu,
  • wpisowe 380 zł, opłata przeznaczana jest na koszty specjalne, w tym ubezpieczenie dziecka w ramach ubezpieczenia grupowego i koszty wydarzeń okolicznościowych (świąt, urodzin, imprez, wyjazdów, itp.),
  • Maluszek + , czyli zniżka 20% na drugie dziecko chodzące w tym samym czasie do naszych placówek, jeżeli posiadają Państwo Opolską Kartę Rodziny i Seniora.

ZOBACZ OFERTĘ W WERSJI PDF